VYSTUPUJÍCÍ


Hudebník

MAOK - sobota - 18:30 - 19:30

Maok je slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent "vystihnout v tónech atmosféru situace" často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, např. Vysoké Tatry - Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Často je zván jako hudební doprovod na meditační a jógové akce.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Patrik Kee - neděle - 13:00 - 14:00

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.
Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já - sami se sebou.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Vojta Violinist - neděle - 14:30 - 15:30

Vojta je Šumavský rodák, co procestoval svět. Při poslechu jeho hudby cítíte, že našel domov především ve svém srdci...
World music v kapele o jednom členu vás roztančí i dojme. Cítíte ty hory, řeky, vzdálené cesty i letícího sokola nad lesem.
Vojta používá looper a hraje na mnoho hudebních nástrojů, jako jsou didgeridoo, buzuki, bansuri flétna, cajon a další perkuse.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

JOSI - pátek - 19:30 - 20:30

Ambientní kytara se zpěvem z duše. Ve své tvorbě používám looping. Extatická a relaxační hudba. Elektroakustická kytara s efekty, zpěv a looping.

Odkaz na tvorbu: zde


Fousáč 

Pavel Tůma - pátek - 18:00 - 19:00

Pavla můžete znát z dob, kdy hrál na tibetské mísy. V současné době ovšem pozměnil repertoár a stal se z něj vesnický muzikant - Fousáč, hráč na harmoniku.

Krom toho že Pavel zahájí Spolufest kemp, také spolupořádá festival Druhý břeh, na který Vás také srdečně zveme :). 

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Mantrovníci - sobota - 20:00 - 22:00

S Mantrovníky si můžete zazpívat mantry a písně, co potěší srdce a naladí duši.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Živa - sobota -  11:00 - 12:00

Jsme dvě ženy, dva hlasy. Zpíváme, protože je to naše přirozenost. Vyprávíme skrze písně příběhy našich duší. Ty příběhy jsou všem lidem společné. Vypráví o lásce, bolesti, strachu, soucitu, jednotě, životě. 

Odkaz na tvorbu: zde


Meditace

Adéla Marvanová - neděle - 8:30 - 9:30

Miluji život... a chci ho sdílet s inspirativními lidmi, kteří se nebojí toho, co přichází s každým nádechem.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Hudba Duhy - sobota - 16:30 - 17:30

Pohoupeme se v rytmu reggae, zazní taneční gypsy a společně se propojíme v harmonii rainbow písní. :-) Otevřeme svá srdce léčivé hudbě a magickému tanci a požehnáme tím sobě i druhým :-)
Oslavíme Život v radosti a tanci, pomodlíme se k Velkému duchu a spolecně poděkujeme za dary Života... Naplníme srdce láskou a radostí, jako jedna velká Rodina.

Odkaz na tvorbu: zde


Hra na harfu

Anwi - pátek 21:00 - 22:00;                    sobota 9.30 - 10.30

Hra na harfu a zpěv.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Alen - neděle - 11:30 - 12:30

Písničkářka Alena Pohlová (Alen) vydala loni v létě u Polí5 své debutové sólové album "Až se řeky vylijí z břehů". V textech a hudbě pracuje s intimitou, křehkostí a pozoruhodnou hloubkou.

Aktuálně pracuje na své druhé desce, kde si jako producenta přizvala Martina Kyšperského (Květy). 

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Antareya - sobota 12:30 - 13:30

Jsme duo hrající éterický akustický indie folk world music. Hudbou je pro nás vše kolem, uvnitř, venku. Inspirujeme se přírodou, pocity s ní spojenými,... vlastně nás inspiruje hudba sama. Každé chvění měnící se v tón, souhru, barvy, chutě.

Kombinujeme písničkaření v češtině a angličtině s melodiemi beze slov, přírodními nástroji i vším, co vydává při troše snahy nějaký zvuk. 

Při vystoupení na Spolufest kempu nás doplní i další hudebníci

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Duo Dominika a Jan,  14:00 - 14:45

Jsme hudební duet Dominika a Jan, hrajeme převzaté písně českých i zahraničních interpretů. Seznámili jsme se při studiích na konzervatoři v Praze, kde Dominika studovala zpěv a Jan kytaru. Společně hrajeme od roku 2017.

Odkaz na tvorbu: zde


Moderátorka

Denisa Vlčková, pátek až neděle 18:00-14:00

Ráda moderuji společenské akce, natáčím různá videa a mám nějaké zkušenosti z rádia a TV. Mimo to mám ráda - krásné, divoké, srdečné lidi kolem sebe, legraci v plném proudu, hudbu, tanec. Těším se na Vás na Spolufestu! Kde to pořádně rozjedeme a pobavíme se!

Odkaz na tvorbu: zde


Moderátor

Martin Zrůstek, pátek až neděle 18:00-14:00

Jmenuji se Martin, na Rainbow jezdím už kupříkladu desátým rokem, to co jsem tam zažil někde hluboce v přírodě v souladu s lidmi, máme nyní možnost zažívat i ve městech. Díky těm kteří si k tomu najdou cestu. Dualita a souznění v rámci mezilidských vztahu a všeho kolem. Nás může jemně propojovat a vést ke stejným cílům. Proto vzniknul festival SpoluFestKemp, kde energie kterou na něm zažijete je čerpána právě z těchto setkání lidi dobré vůle. "Rainbow lidi" bez toxikonantů,

alkoholu a negativní energie. 


Nenechejte si ujít tuto jedinečnou akci a rezervujte si místo ještě dnes ZDE.