VYSTUPUJÍCÍ


Hudební skupina

Tranzan - sobota - 16:30-18:00

Silná vědomá sdělení, zpěv sdílený s publikem, divoké taneční rytmy, meditační klid to jsou prameny, které se spojují v jedinou řeku lásky a vděčnosti. Písně, které skrze Tranzan proudí, jsou čistou oslavou bytí. Nechybí tedy u zrození, svatby, smrti, obřadů věnovaných živlům, ročním obdobím či oslavy právě této chvíle. Ponořte se do tohoto proudu a nechte se unášet. Vše, co se na této cestě bude dít, je v pořádku. 

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Jak to přijde - sobota - 13:30-14:30

Hudboladění

Odkaz na tvorbu: zde


Přednáška a promítání filmu

Viliam Poltikovič - sobota - 22:00-23:30

Režisér dokumentárních filmů, kameraman, fotograf a cestovatel. Studoval na Katedře dokumentární tvorby FAMU. Dosud natočil přes 120 filmů, zejména pro Českou televizi a Febio (hodinové dokumenty i dokumenty z cyklů Cestománie, Zpověď, Jak se žije… aj.) Dlouhodobě se zabývá tématy spirituality, nemoci a uzdravení, víry v různých podobách. V roce 2012 natočil v Peru dokumentární film Učitelé z hvězd, ve kterém pátral po stopách mimozemských civilizací. Česká televize uvedla v roce 2015 jeho dokumentární cyklus Brána smrti (námět Antonín Trš), který se snaží rozptýlit strach ze smrti a zprostředkovat na ni zcela jiný pohled, než je v dnešní západní kultuře obvyklé. V rámci našeho festivalu budete moci s panem Poltikovičem pohovořit nejen o filmu: V kruhu znovuzrození, který budeme promítat pod noční oblohou.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Josi Ambient - pátek - 18:00 - 19:00

Ambientní kytara se zpěvem z duše. Ve své tvorbě používám looping. Extatická a relaxační hudba. Elektroakustická kytara s efekty, zpěv a looping.

Odkaz na tvorbu: zde


Fousáč 

Pavel Tůma - sobota- 14:00 - 15:00

Pavla můžete znát z dob, kdy hrál na tibetské mísy. V současné době ovšem pozměnil repertoár a stal se z něj vesnický muzikant - Fousáč, hráč na harmoniku.

Krom toho že Pavel zahájí Spolufest kemp, také spolupořádá festival Druhý břeh, na který Vás také srdečně zveme :). 

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Mantrovníci - pátek - 19:30-22:00

S Mantrovníky si můžete zazpívat mantry a písně, co potěší srdce a naladí duši.

Odkaz na tvorbu: zde


Slovanský kruh

Zdeněk Ordelt - sobota - 12:00-13:00

Tanec míru

Odkaz na tvorbu: 


Hudebník

Marie Tilšarová - sobota - 15:00-16:00

inspirátorka, průvodkyně mindfulness (Všímavosti), autorka motivačních karet Všímavky a hlavně AUTENTICKÁ PÍSNIČKÁŘKA s krédem "Co žiju zpívám, co zpívám žiju."

První album PUSŤ TO PO VODĚ, vydané v květnu 2021, má nádherné ohlasy. Písně na něm pomáhají posluchačům najít klid a radost v životě. I když se žánrem pohybují mezi folkem a popem, lidé je nazývají terapeutickými. V červnu 2022 vyjde druhé album s názvem DOMŮ.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Michal Haman  - pátek - 18:00-19:00

www.rekarytmu.cz - prožitkový workshop - kruh transovního tance a bubnování

Odkaz na tvorbu: zde


Hra na křišťálové mísy

Solvana - sobota 9:30-10:10


Jmenuji se Jiřinka Solvana a žiji ve vesnici Březno u Mladé Boleslavi.
Na křišťálové mísy hraji 8 let.
S nimi otvírám hvězdné brány, propojuji prastaré energie, aktivuji a ukládám ve vašich energetických tělech kódy a informace pro vás určené, pročisťuji na všech úrovních.
Sbírám bylinky, vyrábím mastičky, sirupy, čistím domy, prostory, lidi (na dálku).
Pořádám v létě toulání krajinou (procházíme, spíme a navnímáváme krajinu a prostor okolo sebe).

Odkaz na tvorbu: zde


Bubnování

Suenne - sobota - 10:40-11:40

a DRUM FLOW bubnování


Odkaz na tvorbu: 


Hudebník

Dalibor Neuwirt - sobota - 20:30-21:30

Hudebník

Odkaz na tvorbu: zde


Přednáška

Ava Brožová a Ondřej Brož - sobota - 18:30-19:45

Ava Brožová a Ondřej Brož nám vylíčí svůj fascinující příběh cesty spřízněných duší spjatých s projektem Příznaky transformace transformace přinášející do našich končin novou vědomou a pravdivou novou spiritualitu žitou ze srdce v každodennosti. Přednáška bude provázena zpěvem Avy oblíbených swingových písní.

Odkaz na tvorbu: zde


Aštanga Jóga

Monika Slabá - sobota a neděle ráno

S jógou jsem začala v roce 2005. Mými nejvýznamnějšími učiteli jsou Václav Krejčík (2005-2010, Power yoga, Energy studio, Praha), Láďa Pokorný (2010-doposud, Aštanga jóga, Ánanda Ashtanga Yoga Shala, Praha), má samostatná praxe, mí jógoví žáci a sám život. Učím od roku 2013. Jóga má zásluhu na mé osobní proměně, je mi velikou inspirací, přístavem klidu a míru.

Odkaz na tvorbu: zde


Moderátoři

Denisa Vlčková a SiaSai pátek až neděle

Ráda moderuji společenské akce, natáčím různá videa a mám nějaké zkušenosti z rádia a TV. Mimo to mám ráda - krásné, divoké, srdečné lidi kolem sebe, legraci v plném proudu, hudbu, tanec. Těším se na Vás na SpolufestKempu 2023!  Denisa

Odkaz na tvorbu: zde


Přednáška

Jan Rak - neděle - 11:30-13:00

Přednáška


Předprodeji ukončen (lístky pouze jen na místě).