VYSTUPUJÍCÍ


Hudebník

MAOK - sobota - 20:30 - 21:30

Maok je slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent "vystihnout v tónech atmosféru situace" často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, např. Vysoké Tatry - Divočina zamrznutá v čase, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Často je zván jako hudební doprovod na meditační a jógové akce.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Patrik Kee - neděle - 11:15 - 12:15

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.
Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já - sami se sebou.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Jirka Mucha - sobota - 15:30 - 16:30

Je znám pro svou spolupráci s významnými indickými hudebníky jako je bollywoodský zpěvák Raman Mahadevan, Runa Rizvi a Anagha Dhomse. Jeho hudba je kombinací mnoha žánrů, ve kterých se protíná rock, pop, jazz, psychedelická hudba a world music. To vše s důrazem na polyfonní vokály a výraznou melodiku.

V roce 2012 natočil své debutové album Jinou cestou, které je směsicí skladeb a písní, demo nahrávek z různých období. V roce 2020 vydal nové album s názvem Partner In Time, na kterým se mimo jiné podílel i známý americký rockový zpěvák Steve Conte či indická zpěvačka Anagha Dhomse.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Josi Ambient - pátek - 18:00 - 19:00

Ambientní kytara se zpěvem z duše. Ve své tvorbě používám looping. Extatická a relaxační hudba. Elektroakustická kytara s efekty, zpěv a looping.

Odkaz na tvorbu: zde


Fousáč 

Pavel Tůma - sobota- 14:00 - 15:00

Pavla můžete znát z dob, kdy hrál na tibetské mísy. V současné době ovšem pozměnil repertoár a stal se z něj vesnický muzikant - Fousáč, hráč na harmoniku.

Krom toho že Pavel zahájí Spolufest kemp, také spolupořádá festival Druhý břeh, na který Vás také srdečně zveme :). 

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Mantrovníci - pátek - 19:30- 21:30

S Mantrovníky si můžete zazpívat mantry a písně, co potěší srdce a naladí duši.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Michal Čagánek a PraMeny- sobota -  10:45 - 11:45

Meditativní koncert Michala Čagánka a skupiny PraMeny. Zahrajeme vám písně, které vám příjemně naladí a občerství na těle i na duši. :-)).  Těšíme se na společné souznění

Odkaz na tvorbu: zde


Hudebník

Marie Tilšarová - neděle - 13:00 - 14:00

inspirátorka, průvodkyně mindfulness (Všímavosti), autorka motivačních karet Všímavky a hlavně AUTENTICKÁ PÍSNIČKÁŘKA s krédem "Co žiju zpívám, co zpívám žiju."

První album PUSŤ TO PO VODĚ, vydané v květnu 2021, má nádherné ohlasy. Písně na něm pomáhají posluchačům najít klid a radost v životě. I když se žánrem pohybují mezi folkem a popem, lidé je nazývají terapeutickými. V červnu 2022 vyjde druhé album s názvem DOMŮ.

Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Michal Haman  - sobota - 16:30 - 17:30

www.rekarytmu.cz - prožitkový workshop - kruh transovního tance a bubnování

Odkaz na tvorbu: zde


Hra na křišťálové mísy

Solvana - sobota 9:00 - 10:00


Jmenuji se Jiřinka Solvana a žiji ve vesnici Březno u Mladé Boleslavi.
Na křišťálové mísy hraji 8 let.
S nimi otvírám hvězdné brány, propojuji prastaré energie, aktivuji a ukládám ve vašich energetických tělech kódy a informace pro vás určené, pročisťuji na všech úrovních.
Sbírám bylinky, vyrábím mastičky, sirupy, čistím domy, prostory, lidi (na dálku).
Pořádám v létě toulání krajinou (procházíme, spíme a navnímáváme krajinu a prostor okolo sebe).

Odkaz na tvorbu: zde


Dar Dechu

Alena Šídlová - sobota - 18:30 - 20:00

Autentický Dechový ponor nebo Authentic Breathwork Deep Dive Dar Dechu


Odkaz na tvorbu: zde


Hudební skupina

Svantreya - sobota 12:30 - 13:30

Naše hudba je autorským milostným vyznáním přírodnímu světu. Ať už v podobě éterických básní, vyjadřující prolínání lidské a přírodní duše, rytmických obřadních slovanských písní, či prostých (a někdy i vtipných) hudebních improvizací.

Jádro kapely tvoří zpěvačka a šperkařka Karaien (Klára Zikmundová), se svým andělským hlasem a flétnami, výrobce hudebních nástrojů Ondřej Janoušek, jenž rozeznívá kytaru, sundrum, didgeridoo i perkuse a jiná zvučítka, multižánrová zpěvačka, lektorka, výtvarnice a kněžka Nami Maria Lada. Rytmickou sekci obstarává hudebník a faun s vášní v srdci: Štěpán Faun, který v rámci improvizační části Svantreyi vyluzuje své tóny i na kytaru. Často a rádi však mezi sebe přijmeme i jiné hudebníky, jelikož milujeme improvizaci, tvorbu v přítomnosti.

Svantreya je fúzí dvou kapel - Antareya - kterou tvoří Ondra a Karaien a - Svarga - kterou založila svého času Nami se Zdeňkem Ordeltem, přičemž v posledním době svého působení hráli dohromady s Antareyou. Později se přidává již sólující hudebník Štěpán Faun.

Odkaz na tvorbu: zde


Přednáška

Jiří Hokr - K peruánským šamanům za sebepoznáním - neděle 9:45 - 10:45

Jirka provází na individuálních i skupinových workshopech a ceremoniích. Pravidelně vede výpravy za sebepoznáním za šamany do Peru a Ekvádoru, u kterých sám prošel velmi intenzivním učením s rostlinami a Potní chýší. O své práci a tématech vnitřního růstu rád pořádá přednášky a diskuse. Do jakékoli činnosti je pro něj velmi důležité vkládat kus sám sebe. Proto na workshopech i přednáškách často velmi otevřeně mluví o svých vlastních procesech, které má prozkoumané do veliké hloubky. Tím, že takto otevírá své srdce, umožní i ostatním uvolnit se, být sami k sobě upřímnější a nebát se hloubek a temnot vlastní duše.

Odkaz na tvorbu: zde


Jóga

Monika Slabá - Aštanga jóga - sobota a neděle ráno

S jógou jsem začala v roce 2005. Mými nejvýznamnějšími učiteli jsou Václav Krejčík (2005-2010, Power yoga, Energy studio, Praha), Láďa Pokorný (2010-doposud, Aštanga jóga, Ánanda Ashtanga Yoga Shala, Praha), má samostatná praxe, mí jógoví žáci a sám život. Učím od roku 2013. Jóga má zásluhu na mé osobní proměně, je mi velikou inspirací, přístavem klidu a míru.

Odkaz na tvorbu: zde


Moderátorka

Denisa Vlčková, pátek až neděle 18:00 - 14:00

Ráda moderuji společenské akce, natáčím různá videa a mám nějaké zkušenosti z rádia a TV. Mimo to mám ráda - krásné, divoké, srdečné lidi kolem sebe, legraci v plném proudu, hudbu, tanec. Těším se na Vás na Spolufestu! Kde to pořádně rozjedeme a pobavíme se!

Odkaz na tvorbu: zdeNenechejte si ujít tuto jedinečnou akci - počet míst máme omezen - rezervujte si místo ještě dnes ZDE.